Головна Економіка ЦІНУЄШ ХЛІБ – ПРОДОВЖИШ РОДУ ВІК

ЦІНУЄШ ХЛІБ – ПРОДОВЖИШ РОДУ ВІК

Святкові урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства на Сокальщині відбулися напередодні професійного свята.

З привітаннями до аграріїв звернулись голова райдержадміністрації Роман Токай та голова районної ради Микола Пасько. Вони адресували найщиріші слова вдячності сільським трудівникам за сумлінне виконання хліборобського обов’язку, за натруджені руки, які щоденно, від ранкової зорі до заходу сонця, роблять все для того, аби щедро родила сокальська земля. Голова РДА Роман Токай наголосив, що Сокальщину можна рахувати житницею Львівщини: наш район виробляє вагому частку сільськогосподарської продукції області. Завдяки щоденній, але життєво необхідній праці, у нас на столі є хліб і до хліба. І за це велика подяка хліборобам, бо дуже нелегко із зернини виростити хліб…

Голова районної ради Микола Пасько підкреслив, що сільське господарство – важлива складова національної економіки. Приємно, що в районі спостерігається тенденція до зростання та розвитку сільського господарства. Керівники сільськогосподарських підприємств є меценатами різних заходів у районі, неодноразово долучалися до ремонту доріг, будівництва закладів соціальної сфери. Він подякував аграріям за допомогу, яку надають місцевим радам: «Дуже багато фермерів та господарств вкладають кошти в мікропроекти, дороги, інфраструктуру та різні соціальні проекти. Тому без вас і вашої підтримки неможливий розвиток Сокальського краю».

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олег Коханчук зазначив, що День працівників сільського господарства є святом всенародним, бо від результатів діяльності хліборобів значною мірою залежить добробут і процвітання України. Він висловив подяку трудівникам села, робота яких нелегка, але дуже важлива.

Звернувся до колег й голова фермерського господарств, депутат районної ради Михайло Веклин, який розповів, що колись на Сокальщині було найбільше в області фермерів, аж 220. Зараз залишилося понад сімдесят, бо бути хліборобом нелегко. Це важка робота на землі, яка не тільки залежить від знань і вмінь господаря, але й погоди. Тому багато хто зневірився і залишив фермерство. М. Веклин вважає, що кожного хлібороба болить душа за рідну землю, на якій господарить, бо має глибоке селянське коріння. Він не може залишатись осторонь проблем села, бо тут народився, виріс, тут знайома для нього кожна стежина, кожен односелець… Тож розуміє, що відповідальний за них і мaє їм допомогти, підтримати, щоб залишити добрий слід на землі.

Він побажав всім працівникам сільськогосподарської галузі економічної стабільності, щоб хліборобська нива щедро і рясно колосилась, здоров’я міцніло, а трудові успіхи примножувались.

Під час урочистостей за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівника сільського господарства подяками та грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені кращі керівники та працівники, що працюють у сільському господарстві. А заступник директора ПП «Козацького куріння» Юрій Омельчук і завідувач лабораторії Ольга Гой відзначені Почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА і Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового розвитку.
З нагоди свята свої музичні вітання працівникам сільського господарства присвятили представники творчої самодіяльності Сокальщини. Зокрема, для них співали Ольга Шевчук, Андрій Копчак, Роман Диюк, Марія Грисюк, Вероніка Левицька, народний вокальний жіночий ансамбль «Любисток» (керівник Лілія Конончук), Богдан Барчук, народний гурт «Заспів» (керівники Богдан Кійко і Роман Козярський). Своїм віртуозним виконанням музичних творів порадував присутніх і Роман Козярський. Вела захід Галина Дробиняк.

Вклонімося рідній землі й людям, для яких праця на землі була і залишається сенсом всього життя. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.