Головна Спорт І у Севільї, і у Вишгороді взяв участь у змаганнях майстер спорту...

І у Севільї, і у Вишгороді взяв участь у змаганнях майстер спорту міжнародного класу Василь Тетерко

В іспанській Севільї відбувся міжнародний легкоатлетичний марафон (42 км). В ньому взяло участь 511 спортсменів з восьми країн Європи, з України – п’ятеро легкоатлетів. Відрадно, що серед них – наш земляк, вчитель Бутинської школи, житель Хлівчан, майстер спорту міжнародного класу Василь Тетерко. І тут він показав хороший результат, фінішувавши шостим. До речі, від третього призера п. Василь відстав всього на сорок секунд. Наш легкоатлет нагороджений призом.

А вже 3 вересня Василь Тетерко посів друге місце у Всеукраїнському легкоатлетичному пробізі, який відбувся у м. Вишгород Київської області і був приурочений Дню Незалежності України. Його проводила Державна служба молоді та спорту. Дистанцію 21,1 км сокальчанин пробіг за 1.24.48 год. і був другим серед 84 учасників. Нагороджений дипломом, медаллю та призом. То ж бажаємо нових перемог!