Головна Спорт Команда ДЮСШ “Буг” взяла участь у Всеукраїнських змаганняхз футболу серед юнаків у...

Команда ДЮСШ “Буг” взяла участь у Всеукраїнських змаганняхз футболу серед юнаків у Скадовську

ГРАЛИ У ФУТБОЛ І КУПАЛИСЯ В МОРІ

З 8 по 28 липня в м. Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські змагання – першість ГО ВФСТ «Колос» з футболу серед юнаків на приз «Золотий колос України».

Львівщину на них в трьох вікових групах представляли вихованці ДЮСШ «Буг», як переможці обласних змагань. У цьому турнірі взяли участь більше 60 юнацьких команд з різних куточків України.

За їх підсумками, у віковій групі 20072008 р. н. команда ДЮСШ «Буг» (тренер Сергій Матвєєв) зайняла загальнокомандне восьме місце, а юнаки 2006 р. н. (тренери Іван Борис та Володимир Логін) – п’яте.

Більш вдалим був виступ на цих змаганнях юнаків 2005 р. н. (тренер Сергій Матвєєв), які стали срібним призером, зайнявши в підсумку друге місце, поступившись командам з м. Коломия ІваноФранківської області. Третіми були юні копуни з м. Дніпро.

Команду ДЮСШ «Буг» (2005 р. н.) представляли: воротар – Олександр Поляк; польові гравці: Маркіян Здерка, Андрій Харечко, Ярослав Граб, Назарій Іщук, Руслан Хомик, Тарас Наумчук, Тарас Мусій, Максим Шевчук, Роман Царинський, Марко Захватко, Дмитро Гнатів.