Головна Спорт «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ» ГАРТУЄ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ

«КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ» ГАРТУЄ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти Сокальської РДА провів фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» для школярів Сокальського округу.

У програму фестивалю входили змагання: човникового бігу 4х9 м, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку протягом 30 секунд, перетягування канату.

В особистих змаганнях переможцями стали: човниковий біг – Олександр Чигур з результатом 8,63 с, Діана Динюк – 9,38 с.; стрибки у довжину – Олександр Чигур з результатом 2 м 80 см; Руслана Василенко – 2 м 15 см. Стрибки через скакалку – Софія Процяк з результатом 115 разів. Ці учні є вихованцями вчителів фізкультури середньої школи №4 Ігоря Петришака та Миколи Ковальчука.

Кращими у перетягуванні линви були юнаки Сокальської гімназії. Загальнокомандну першість виборола дружна команда загальноосвітньої середньої школи №4, минулорічні призери всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт» в складі: Дениса Хахули, Влада Вибранця, Романа Марчука, Максима Кравчука, Андрія Коцюби, Олександра Чигури, Софії Процяк, Яни Вапінської, Тетяни Ващук, Діани Динюк, Руслани Василенко, Христини Василенко.

Друге загальнокомандне місце посіла команда гімназії ім. О. Романіва (вчитель фізкультури Ольга Лаговська), третє – вибороли учні Жвирківської ЗШ (вчитель фізкультури Богдан Пархома).

Переможці та призери нагороджені кубками і грамотами фестивалю, які їм вручив директор міського центру «Спорт для всіх» Ярослав Тарасюк.

Ольга ТВЕРДОВСЬКА, головний суддя фестивалю.