Головна Спорт У ДЮСШ «Соколяни» відбувся волейбольний турнір пам’яті тренерів Григорія Верхолюка та Юрія...

У ДЮСШ «Соколяни» відбувся волейбольний турнір пам’яті тренерів Григорія Верхолюка та Юрія Михайлевича

Змагались учні старшого віку, 20002001 р. н. Команда «Соколяни» показала хорошу змістовну гру і перемогла суперників з Ужгорода – 3:1, спортсменів Київського училища фізичної культури – 3:2 та ДЮСШ м. Червоноград – 3:0. Відтак стала переможцем турніру. Змагання проведені на високому рівні завдяки підтримці начальника відділу освіти РДА Романа Монастирського та директора міського центру «Спорт для всіх» Ярослава Тарасюка. Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями, грамотами. Вітаємо переможців.