Головна Спорт УСПІХИ НАШИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ У БУСЬКУ

УСПІХИ НАШИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ У БУСЬКУ

В м. Буськ відбувся чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед ДЮСШ. Змагання проходили в трьох вікових групах. Збірна команда ДЮСШ «Соколяни» в командному заліку зайняла четверте місце з 14 команд області. На дистанції 1000 м серед дівчат першою фінішувала Христина Василяшко з результатом 3.30.5, а серед хлопців – Дмитро Малевський (2.57.4 сек.). В бігу на 2000 м Левко Кішовар був другим. Непогані результати показали Андрій Леськів, Анатолій Голубець (2000 м), Каріна Гоба, Максим Кравчук, Руслана Василяшко, Ігор Грисюк, Юлія Шелест на дистанції 1000 м. Бажаємо нових досягнень на стартових доріжках.

У Львові на стадіоні «Динамо» відбулися обласні змагання з легкої атлетики в залік XXXVI Спартакіади школярів Львівщини. В них взяли участь 24 команди. Школярі Сокальщини зайняли друге загальнокомандне місце. Переможцями у стрибках в довжину стали Юрій Генташ та Марта Арехта, Максим Хробак посів друге місце. На дистанції 100 м третім був Ігор Грисюк, а в бігу на 1500 м другим фінішував Дмитро Малевський. В бігу на 3000 м третє місце виборов Левко Кішовар. Хочу відзначити й учасників змагань, де команда показала гарні результати й виборола друге призове місце. Це Ірина Костишин (біг 100 м), Христина Василяшко (400 м), Каріна Гоба (200 м), Анастасія Лисяк (метання м’яча), Денис Томашівський (200 м), Віталій Мигаль (200 м).

Вітаємо учасників збірної команди району серед школярів і бажаємо ще кращих результатів на змаганнях вищого рангу.
Команду підготували автор цих рядків та тренер ДЮСШ Марія Пікунова.

Олена КРЕТІВ, старший тренер ДЮСШ «Соколяни».

На фото: переможці обласних змагань Христина Василяшко, Дмитро Малевський та Левко Кішовар.