Головна Цікаво Де придбати насіння оптом

Де придбати насіння оптом

З початком весни кожен агроном шукає надійного постачальника насіння. Усі хочуть придбати якісне, сертифіковане насіння, адже від нього залежить майбутній урожай. Досвідчені фермери знають, що насіння краще купляти у офіційного представника, що має усі сертифікати та дозволи.

Одним з найпопулярніших та надійних продавців насіння в Україні є інтернет-магазин «Агромаг». Компанія насіння оптом в АгроМаг продає найрізноманітніше насіння овочів, квітів, зелені та трав для газонів. Вся продукція сертифікована та запакована в спеціальну упаковку, яка захищає від вологи та інших зовнішніх факторів.

Інтернет-магазин пропонує тільки такі сорти насіння, які пристосовані до нашого клімату та дають найбільший урожай. Компанія турбується про те, щоб Ви отримали тільки найкращі сорти та отримали плід з  кожного зернятка.

Інтернет-магазин «Агромаг» працює як з оптовими покупцями, так і в роздріб. Якщо Ви хочете придбати лише декілька пачок насіння, менеджери інтернет-магазину з радістю обслужать Вас, нададуть усі необхідні рекомендації та відправлять Ваше замовлення поштою у будь-який куточок України.

Для роздрібних покупців представлені 2 види упаковок:

  • 80мм*150мм;
  • 115мм*165 мм.

Ще однією перевагою компанії «Агромаг» є те, що вона працює з різними поштовими представниками і транспортними компаніями, тому може доставити товар протягом 1-2 дні з мінімальними витратами. У м. Харків доступний самовивіз насіння.

Якщо ж Ви представник компанії  чи магазину з продажу насіння, інтернет-магазин «Агромаг» надасть Вам оптові ціни, які будуть відрізнятись від тих, що вказані на сайті. Професійні менеджери можуть підказати, яке насіння краще обирати для початку бізнесу. На кожній партії закріплена європетля, яка допомагає легко розмістити товар по магазину та гарно оформити вітрину. Завдяки спеціальній упаковці, оптові покупці можуть купляти великі партії та не хвилюватись про зберігання. Упаковка захистить насіння в будь-яких умовах перебування.

Також на кожній пачці вказана дата виробництва, термін зберігання, кількість насіння в пачці та сорт насіння. Якщо Ви оптовий покупець, інтернет- магазин « Агромаг» може запропонувати додаткову послугу попереднього замовлення до посівного сезону.

Інтернет-магазин «Агромаг» має достатній запас насіння, тому весь товар, що вказаний на сайті завжди у наявності. До кожної позиції на сайті вказана детальна інструкція  з висадження з усіма вимогами до температури та термінами посіву.