Головна Цікаво Дизайнерські меблі з ротангу від магазину Art-Puf  

Дизайнерські меблі з ротангу від магазину Art-Puf  

В літній період дачні та приватні будинки стають центром відпочинку для більшості людей. В якості меблів широко використовуються плетені вироби з лози. Меблі з ротангу довговічні, екологічні, витривалі до перепадів температур та підвищеної вологості. Це робить їх відмінним капіталовкладенням для облаштування приватного будинку.

Особливості та переваги меблів з ротангу

Ротангом називається різновид ліани, яка росте у тропіках. Під час температурної обробки ротанг стає піддатливим до згинання. Тому його використовують для плетення садових меблів. Інтернет-магазин Art-Puf пропонує дизайнерські вироби з ротангу, які можна використовувати для вмеблювання квартир, дачних будинків, готелів тощо.

Завдяки гнучкості матеріалу з ротангу вдається виготовляти меблі будь-яких форм та стилів. Це дає необмежене поле роботи для дизайнерів. Крім естетичного ефекту, плетені стільці та столики мають й інші переваги:

  • Можливість поєднуватися з різними стилями інтер’єру. Меблі чудово гармоніюють з класичним оформленням приміщень, зі стилем прованс. Такі вироби ставлять у кухнях, кімнатах відпочинку, на верандах.
  • Міцність та практичність. Незважаючи на те, що для виготовлення використовують не дошки, а лозини, метод плетіння робить готові конструкції міцними. Меблі не відрізняються за показниками міцності від звичайних столиків чи диванів. При правильному догляді ротангові меблі служать роками без втрати зовнішнього вигляду.
  • Екологічність. Сьогодні екологічність стала не просто трендом, а потребою сучасної людини. При виготовленні меблів використовують натуральну лозу та безпечні лаки. Меблі безпечні для людей та тварин.
  • Вишуканий дизайн. Ротангові меблі мають особливу родзинку. Вони додають у помешкання затишку, нотку літнього тепла, додають домашнього затишку.

Де купити якісні меблі з ротангу

Ротанг піддається фарбуванню. Тому меблі можна підібрати до приміщень, оформлених в різних кольорових гамах. Вироби з натурального ротангу не можуть коштувати дешево, оскільки матеріал доставляють з екзотичних країн. Щоб заощадити, можна вибрати меблі зі штучного матеріалу. Конструкції з натурального ротангу потребують більш ретельного догляду.

В інтернет-магазині Art-Puf широкий асортимент дизайнерських меблів, виконаних у різних стилістичних варіаціях. Покупці мають можливість замовити індивідуальне виготовлення, замінити кольорову гаму та матеріал м’якої частини. Art-Puf  проводить акції та розпродаж продукції. Щоб бути у курсі вигідних пропозицій, варто підписатися на розсилку новин. Доставка замовлень відбувається по території країни.