Головна Цікаво ТОП причин придбати робот-пилосос

ТОП причин придбати робот-пилосос

Розумний пилосос — мабуть, найбільш обговорюване ноу-хау останніх років. Швидкий диск зі smart-управлінням здатний назавжди позбавити вас необхідності збирати сміття після дитячих забав, вигрібати з кутів котячу шерсть і наводити порядки на кухні після приготування їжі. Про всі причини придбати робот-пилосос поговоримо у статті.

Навіщо вам робот-пилосос

Багато людей купують пристрій з таких причин:

  1. Повна автономність. Розумний пилосос не потребує людського контролю. Користувачу потрібно лише вибрати відповідний режим та мапу приміщення, натиснути кнопку «Пуск» — і відправитися займатися своїми справами. Пристрій проведе повний цикл збирання, після чого повернеться на док-станцію.
  2. Висока якість збирання. Перші роботизовані моделі поступалися за функціоналом стаціонарним пилососам, проте сьогодні картина діаметрально протилежна. Оснащені чутливими сенсорами та бічними щітками, роботи успішно справляються навіть з дрібними фракціями пилу та сміттям у важкодоступних місцях (під меблями, у кутах та щілинах).
  3. Можливість вологого збирання. Моделі преміумсегменту оснащуються ганчіркою з мікрофібри та відсіком для води. Після того, як все сміття буде зібране, робот-пилосос подасть невелику кількість рідини на серветку і помиє підлогу до блиску, без плям і пропущених ділянок.
  4. Простота догляду. З розумним пилососом ви назавжди забудете про запилені, брудні мішки для сміття, вміст яких під час очищення потрапляє назад у повітря. У робототехніці встановлені інноваційні колби, у яких сміття щільно трамбується. Його можна викинути одним рухом руки, а спеціальні НЕРА-фільтри не дадуть найдрібнішим частинкам пилу повернутися до кімнати.
  5. Дбайливе ставлення до майна. Вбудовані лазери не дозволяють роботу-пилососу врізатися в перешкоди, що захищає від поломки як сам пристрій, так і предмети інтер’єру. Датчики аналізують тип покриття для підлоги та підбирають оптимальний робочий режим, щоб не пошкодити лінолеум та не подряпати ламінат.
  6. Дистанційне керування. До кожної моделі прив’язана мобільна програма, за допомогою якої можна віддавати команди через смартфон, не встаючи з дивана або зовсім перебуваючи поза домом. Можна запустити помічника перед приходом неочікуваних гостей по дорозі з роботи або встановити таймер старту на потрібний час.
  7. Зручний для оточення. Рівень шуму роботів-пилососів у кілька разів менший, ніж звичайних моделей, завдяки чому їх можна запускати навіть на ніч, не побоюючись потривожити сон домочадців. Вбудовані фільтри тонкого очищення підвищують якість повітряних мас, затримуючи у колбі до 99,98% патогенних мікробів, летких газів, дрібних фракцій пилу.
  8. Гарантована надійність. Робот-пилосос захищений не тільки від зіткнень із перешкодами, але й від падіння зі сходів та перевантажень у системі. Удароміцні корпуси витримують надмірну увагу домашніх вихованців та маленьких дітей. Інтелектуальна система керування попереджає перегрів мотора.

Вдалих покупок!