Головна Економіка На брифінгу у податковій – про податок на нерухоме майно

На брифінгу у податковій – про податок на нерухоме майно

Днями в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся брифінг начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ  Наталії Жолудєвої для представників районних ЗМІ щодо сплати громадянами Сокальщини податку на нерухоме майно.

Очільник податкової проінформувала, що фахівцями податкової до 1 липня 2017 року сформовано і надіслано громадянам Сокальського району 4620 повідомлень – рішень про нараховану суму податку на нерухоме майно.

Громадяни зобов’язані сплатити на вказані у повідомленні рахунки визначену до сплати суму податку на нерухоме майно до 29 серпня поточного року.

Крім цього, перед сплатою платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки мають право звернутися з письмовою заявою до органів фіскальної служби за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

– розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

– права на користування пільгою зі сплати податку;

– розміру ставки податку;

– нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними органів фіскальної служби та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, орган фіскальної служби за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає йому нове податкове повідомлення-рішення, а попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим.

Інформацію щодо правильності нарахованих сум податку на нерухоме майно можна одержати, зателефонувавши за номером телефону (03257)          7-28-56 або особисто звернутися в ЦОП Сокальського  відділення Червоноградської ОДПІ  за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.