Головна Економіка Підсумки роботи Cокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за...

Підсумки роботи Cокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за 4 місяці 2018 року

За січень-квітень 2018 року до Зведеного бюджету надійшло більше 180 мільйонів гривень

 

Платники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-квітня поточного року сплатили до Зведеного бюджету 186,5 млн. гривень податків і зборів.

 

****************************

Надходження до місцевих бюджетів склали більше 116 мільйонів гривень

 

Впродовж січня-квітня 2018 року платники, котрі перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували в місцеві бюджети 116,8  млн. гривень.

 

****************************

Більше 90 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників Сокальщини

 

Платники Сокальського району протягом січня-квітня 2018 року перерахували в місцеві бюджети району 90,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

 

****************************

„Спрощенці” Сокальщини перерахували в бюджет більше 7 мільйонів гривень єдиного податку

 

Суб’єкти господарювання Сокальського району, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень-квітень цього року спрямували в місцеві бюджети 7,4 млн. грн. єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 0,8 млн. грн., а фізичні особи – підприємці на 6,6 млн. гривень.

 

****************************

До місцевих бюджетів Сокальського району надійшло 8,3  мільйона гривень земельного податку 

 

Впродовж січня-квітня поточного року власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні та фізичні особи сплатили в бюджет 8,3 млн. грн. земельного податку. За вказаний період юридичні особи поповнили місцеві бюджети Сокальського району на 6,9 млн. грн. та 1,4 млн. грн. сплатили фізичні особи.

 

****************************

Бізнесмени Сокальщини скерували в бюджет більше 430 тис. гривень плати за ліцензії

 

Суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Сокальського району протягом січня-квітня 2018 року сплатили в бюджет 431,8 тис. грн. плати за ліцензії.

 

Майже 2 мільйона гривень акцизного податку отримали місцеві бюджети Сокальського району

 

За січень-квітень 2018 року суб’єкти господарювання, які на території Сокальського району здійснюють продаж у роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів,  спрямували в місцеві бюджети району 1,96 млн. грн. акцизного податку.

******************************

 

Девять мільйонів гривень перерахували Сокальські платники

 на підтримку армії

 

Впродовж січня-квітня 2018 року надходження в бюджет військового збору склали 9,0 млн. гривень. Цю суму податкові агенти Сокальщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету.

 

******************************

Сто двадцять мільйонів гривень надійшло в бюджет від страхувальників Сокальщини

 

Суб’єкти господарювання – страхувальники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області впродовж січня-квітня 2018 року перерахували в бюджет 120,0 млн. грн. єдиного внеску.

 

******************************

Власники нерухомості поповнили бюджет більше ніж  на 900 тис. гривень

 

За січень-квітень 2018 року власники житлової та нежитлової нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Сокальського району 954,4 тис. гривень.

 

******************************

Майже 4,0 мільйони гривень єдиного податку перерахували в бюджет сокальські

сільськогосподарські товаровиробники

 

Суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері сільського господарства і обрали спрощену систему оподаткування  IV групи протягом січня-квітня поточного року сплатили в місцеві бюджети Сокальського району 3,9 млн. грн. єдиного податку.