Головна Економіка Понад 88 відсотків платників Сокальщини надають перевагу електронній формі звітності

Понад 88 відсотків платників Сокальщини надають перевагу електронній формі звітності

Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Богдана Жукова на зустрічі з платниками податків повідомила, що за шість місяців 2018 року фахівці сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області прийняли 42,1 тис. документів податкової звітності та декларацій з єдиного внеску. З них,  37,1 тис. звітів, які направлені засобами телекомунікаційного зв’язку (88,5 відс.) та 5 тис. звітів, які  подано на паперових носіях (12 відсотків).

Податківець зазначила, що перехід на електронне звітування надає багато нових можливостей платникам: це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Тому, з упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує не лише час, але й кошти платників податків.

Крім того, завдяки електронним сервісам ДФС є можливість отримання інформації щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом, адже фіскальна служба щомісячно надсилає повідомлення про наявну заборгованість перед бюджетом, а також підтвердження доставки звітності – орган ДФС направляє квитанцію про отримання податкової декларації.

Богдана Володимирівна наголосила, що для подання он-лайн звітності на веб-порталі ДФС функціонує сервіс “Електронний кабінет платника”. Для  користування Електронним кабінетом, потрібно зайти за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua та в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим “Введення звітності”, який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів. У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДФС за телефоном: 0-800-501-007.

Крім цього, у Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області можна отримати практичну допомогу щодо електронного заповнення звітності. Телефон для довідок: (03257) 7-29-28.

Голова комісії

з реорганiзацii Червоноградської

ОДПI ГУ ДФС у Львiвськiй областi                                              Полтавець О.А.