Головна Економіка Про нарахування субсидій

Про нарахування субсидій

З 31 березня 2017 року завершено опалювальний сезон для всіх категорій споживачів в Сокальському районі. Тому за квітень субсидія буде проводитись без урахування соціальних нормативів на опалювальний період.

З травня 2017 року всі діючі справи буде автоматично перераховано у зв’язку із переходом на літній період, окрім орендарів житлового приміщення та отримувачів субсидій на тверде паливо та скраплений газ.

Субсидія на тверде паливо та скраплений газ призначається один раз в календарний рік, за особистим зверненням громадян.

Наголошуємо, що громадяни, в яких виникли додаткові обставини, які безпосередньо впливають на розрахунок субсидії, а саме: зміна складу сім’ї, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн., повинні повідомити про це управління соціального захисту населення Сокальської РДА протягом одного місяця.
За додатковою інформацією звертатись за телефоном 72067, або за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11.

Володимир ОГІНСЬКИЙ, начальник управління соціального захисту населення Сокальської РДА.

До уваги осіб з інвалідністю, ветеранів війни, які перебувають на обліку для забезпечення санаторнокурортним лікуванням
Управління соціального захисту населення доводить до Вашого відома, що враховуючи внесені зміни до п.5 Постанови КМУ від 22.02.2006 р. №187 «Про затвердження Порядку забезпечення cанаторнокурортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад» особи, які перебувають на обліку для забезпечення санаторнокурортним лікуванням, після закінчення строку дії медичної довідки закладу охорони здоров’я форми №070/0, але не рідше ніж один раз на три роки, подають нову медичну довідку. У разі неподання такої довідки у місячний термін, особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторнокурортною путівкою, знімається з обліку.

Довідку необхідно подати до управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації за адресою м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, кабінет №3, контактний телефон: 72067.

Ганна ІСАЄВА, завідувач сектору соціальних гарантій управління соціального захисту населення Сокальської РДА.