Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує як отримати інформацію про...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує як отримати інформацію про наявний податковий борг

податкова у м.Сокаль
податкова у м.Сокаль

Інформацію про наявність податкового боргу громадяни України, які не є суб’єктами господарювання можуть отримати наступним чином:

  1. скориставшись Електронним кабінетом ДПС України:  https://cabinet.tax.gov.ua, та через офіційний вебпортал ДПС.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.

У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника). Червоним кольором позначені суми заборгованості перед бюджетом.

  1. громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу:

– за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо нарахованої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

– за своєю податковою адресою (місцем реєстрації) для проведення звірки даних щодо нарахованої суми транспортного податку;

– за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо нарахованої суми плати за землю.

  1. інформацію про наявність податкового боргу громадяни отримують із надісланої (врученої) їм податкової вимоги.

Податкова вимога може надсилатися (вручатися) контролюючим органом за місцем обліку платника податків, в якому обліковується податковий борг платника податків за наявності боргу в сумі 3060 грн. (сто вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Податкова вимога не надсилається (не вручається), а заходи, спрямовані на погашення (стягнення) податкового боргу, не застосовуються, якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує ста вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 грн).