Головна Економіка Сокальська ДПІ інформує: як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків...

Сокальська ДПІ інформує: як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків для дитини

Для реєстрації дитини до 14 років у Державному реєстрі платників податків відповідно отримання реєстраційного номеру (далі – РНОКПП) один із батьків (усиновитель, опікун, піклувальник) подає облікову картку за формою № 1ДР за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Батьки подають документи до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а ті, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання або не мають постійного місця проживання в Україні, – до будь-якого контролюючого органу.

Реєстрація дитини у Державному реєстрі здійснюється протягом трьох робочих днів.

Шляхом подання документів у електронній формі: облікову картку №1ДР та копії документів, необхідних для реєстрації у Державному реєстрі, можна подати через приватну частину “Електронного кабінету платника податків”.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації. Кваліфікований електронний підпис, MobileID, BankID, ДіяПідпис.

В рамках проєкту “ЄМалятко”: за бажанням батьки можуть здійснити реєстрацію дитини у Державному реєстрі під час державної реєстрації її народження. Особи віком від 14 до 18 років, які не зареєстровані у Державному реєстрі, можуть отримати РНОКПП під час оформлення паспорта громадянина України вперше.