Головна Економіка У Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку...

У Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Днями за участі начальника Сокальської ДПІ Олени Наумчук відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Платники податків цікавились порядком отримання податкової знижки, порядком реєстрації та застосування РРО/ПРРО, можливістю проведення звірки по платежах до бюджету, мінімальним податковим зобов’язанням, поданням звітності з використанням Дія – підпису та ін.

Олена Наумчук повідомила, що для того щоб скористатись правом на податкову знижку необхідно заповнити та до 31 грудня 2024 року включно подати за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи. Для спрощення процедури подання декларації про майновий стан і доходи, діє сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» у приватній частині Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua/).

Сучасний сервіс Електронний кабінет дозволяє взаємодіяти з податковою службою дистанційно, без особистих візитів до служби. В умовах сучасних викликів функціонал Е-кабінету постійно оновлюється з урахуванням потреб платників.

Податківець порекомендувала користуватись Електронним кабінетом, мобільним застосунком «Моя податкова» та розповіла про  переваги дистанційного формату спілкування з податковими органами.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.