Головна Економіка В Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ зустрілися з представниками бізнесу

В Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ зустрілися з представниками бізнесу

Днями в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбулася зустріч за „круглим столом” податківців та представників бізнесу. Головною темою для обговорення  стало важливе питання сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем,  пивом та тютюновими виробами у повному обсязі.

Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова ознайомила присутніх із новаціями законодавства, зокрема наголосила на підвищенні  з 9 вересня 2017 року мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року №634 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року №957.

 

Посадовець відзначила, що фіскальною службою для сумлінних платників створюються усі умови для якісного обслуговування. Разом з тим, суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами та ухиляються від сплати податків, пильна увага та дієві заходи – аналіз баз даних щодо наявності РРО, ліцензій та кількості найманих працівників тощо.

З присутніми, які реалізують алкогольні та слабоалкогольні напої була проведена роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин, важливості виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму та забезпечення своєчасного й повного перерахування платежів до бюджету, адже  акцизний податок з роздрібного продажу є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів.

Наприкінці зустрічі Богдана Жукова відповіла на запитання платників податків та надала практичні поради щодо правильного застосування окремих норм податкового законодавства.