Головна Економіка В Центрі обслуговування платників надали майже 3 тисячі послуг

В Центрі обслуговування платників надали майже 3 тисячі послуг

За сім місяців 2017 року в Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області надано 2 967 адміністративних послуг, – повідомила завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За цей період надано 1670 таких карток, що становить 56 відсотків загальної кількості адміністративних послуг.

Запитуваними також залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій,  книг доходів і витрат платникам єдиного податку та  реєстрація платника єдиного податку. З початку року цих послуг надано 208, 265 та 246 відповідно. Також видано 335 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Крім адміністративних послуг в ЦОПі надаються інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС.

В Центрі обслуговування платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу формувати та передавати звітність в електронному вигляді, а також суб’єкти господарювання можуть подати документи для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадуємо, фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення ( для фізичних осіб, які через релігійні  переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків мають відмітку в паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви.

Скористатись послугами Центру обслуговування платників можна за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. Телефони для  довідок:  (03257)      7-21-51, 7-29-28.  Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг): з понеділка по четвер      з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;  у п’ятницю – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.;  у суботу – з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин. Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.