Головна Економіка З початку року Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго» припинила приймати відвантажене вугілля...

З початку року Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго» припинила приймати відвантажене вугілля ДП «Львіввугілля»

З початку року Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго» припинила приймати відвантажене вугілля ДП «Львіввугілля», а це заробітна плата шахтарів та життєзабезпечення держпідприємства.

Тому в ДП «Львіввугілля» за ініціативи першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулася нарада за участю•т. в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, працівників апарату управління держпідприємства, голови райдержадміністрації Романа Токая, голів шахтарських профспілок: Львівської територіальної організації профспілки вугільників Олега Турчина та регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград Віталія Оніжука, голів первинних організацій шахт.

Перший заступник голови ЛОДА Р. Замлинський першочергово звернув увагу на важливі питання, які сьогодні хвилюють шахтарські колективи ДП «Львіввугілля», а це охорона праці та забезпечення ЗІЗ і ЗКЗ, вчасна виплата заробітної плати працівникам, безперебійне відвантаження вугільної продукції, забезпечення шахтних виробок вибуховими матеріалами.

Також він зосередив увагу на питаннях врегулювання відносин з контролюючими органами та реалізації інвестиційних проектів. Уважно вислухав першого керівника ДП «Львіввугілля» О. Акімова, профспілкових лідерів та присутніх спеціалістів, які говорили про виробничі проблеми забезпечення життєдіяльності держпідприємства та всі разом, детально і конструктивно обговорили шляхи вирішення цих проблемних питань у 2018 році як на місцевому, так і на державному рівнях.

І як зауважив перший заступник голови ЛОДА, що, перш за все, необхідно передбачити проблемні питання роботи держпідприємства у 2018 році задля вчасного їх вирішення. І запевнив присутніх, що Львівська обласна адміністрація і надалі триматиме руку на пульсі усіх шахтарських питань і сприятиме їх вирішенню.