Головна Економіка Затверджено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи та...

Затверджено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи та Порядок її оформлення і видачі

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №568 затверджено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов’язань) та Порядок її оформлення і видачі (далі – Наказ № 568). Його опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 28.07.2017 № 59 і з цієї дати він набрав чинності.

Довідка видається безоплатно у паперовій та/або електронній формах на підставі: заяви платника податків про видачу Довідки та податкової декларації про майновий стан і доходи.

Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до контролюючого органу за місцем податкового обліку.

Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний пункт Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс), яким передбачено видачу контролюючим органом довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

Заяву про видачу довідки за вибором платника податку може бути подано засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Довідка видається контролюючим органом за місцем податкового обліку:

– платникам податків, які звернулися відповідно до пункту 179.12 статті 179 розділу IV Кодексу, – протягом 10 календарних днів з дати отримання заяви;

– платникам податку – резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та які звернулися відповідно до пункту 179.3 статті 179 розділу IV Кодексу, – протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Попередній Наказ Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 № 795, відповідно до якого видавалася аналогічна довідка, втратив чинність.

Жителям Сокальщини одержати адміністративну послугу – довідку про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, можна безкоштовно в Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ за адресою: м. Сокаль, вул.Шептицького,40, телефон для довідок: (03257) 7-21-51.

 

Начальник Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області            Н.Я. Жолудєва