Головна Цікаво Any Stone: виготовлення гранітних пам’ятників у Львові

Any Stone: виготовлення гранітних пам’ятників у Львові

Живі родичі можуть дати останній дар покійній дорогій людині у вигляді гарно влаштованого надгробка. Сьогодні користувачі здебільшого обирають вироби з каменю. Вони довговічні, не потребують ретельного та систематичного догляду. Компанія Any Stone пропонує пам’ятники Львів за помірними цінами. На сайті представлені зразки робіт та контакти для зв’язку з менеджерами.

Чому клієнти обирають установку пам’ятників з граніту

Обираючи матеріал для виготовлення надгробка, люди керуються кількома принципами. По-перше, готовий пам’ятник повинен бути красивим на вигляд. По-друге, важливо, щоб він був стійким до умов навколишнього середовища. По-третє, вартість матеріалу впливає на остаточну ціну конструкції. Усім цим критеріям відповідає граніт.

Переваги граніту спричинені його фізичними якостями:

  • надзвичайна міцність, завдяки чому камінь не руйнується протягом сотень років;
  • майже не вбирає вологи, що захищає його від корозії;
  • стійкий до морозів: виріб витримує до 300 циклів заморожування;
  • неподатливий до сонячних променів;
  • стійкий до агресивних компонентів: миючих, хімічних реагентів тощо.

Великий асортимент граніту за фактурою та кольором дозволяє обрати різноманітний камінь для виготовлення пам’ятників у різних стилях. Основним конкурентом граніту є мармур. Граніт важче обробляти, що впливає на вартість пам’ятника. Проте довговічність надгробка робить капіталовкладення вигідним.

Як відбувається виготовлення пам’ятника у компанії Any Stone

Щоб обрати потрібний тип пам’ятника, потрібно перейти на сайт та переглянути каталог готових виробів. Далі слід зателефонувати за вказаними номерами телефонів, або залишити заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з клієнтом, щоб уточнити деталі замовлення та допомогти обрати пам’ятник відповідно до бюджету та вподобань покупця.

Необхідно внести завдаток. Його розмір обговорюється індивідуально з кожним клієнтом та залежить від вартості самої роботи. У штаті компанії Any Stone працюють досвідчені дизайнери та художники, які допоможуть втілити у життя задумку замовника. У наявності сучасне обладнання для обробки різних видів каменів. Від майстерності скульпторів залежить вигляд та довговічність роботи. Можливо замовити подвійні та одинарні пам’ятники, скульптури. Спеціалісти компанії Any Stone не лише виготовляють пам’ятники, а й встановлюють готові конструкції у Львові та області.