Головна Економіка Порядок листування з ДПС через Електронний кабінет

Порядок листування з ДПС через Електронний кабінет

Сокальська ДПІ інформує

В приватній частині Електронного кабінету в меню «Листування з ДПС»  створена можливість  платникам  надіслати лист, запит, тощо, до відповідного органу ДПС.

Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, подання звернень.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Слід пам’ятати, що робота в приватній частині Електронного кабінету здійснюється виключно з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Напротязі одного робочого дня після надсилання електронного листа до органу ДПС автор такого листа повідомляється про вхідний реєстраційний номер запиту та дату його реєстрації в органі ДПС, до якого направлено даний запит.

Інформація про отримання та реєстрацію листів в органі ДПС розміщена для користувачів у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету, про відправлені листи – у вкладці «Вихідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Відповіді на звернення, листи, запити, тощо надсилаються податковим органом поштою або на електронну адресу, зазначену у зверненні, у строки, визначені законодавчими та нормативно-правовими актами, зокрема ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» – для надання відповіді на звернення, ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – для надання відповіді на запит на отримання публічної інформації та ст. 52 Податкового кодексу України – для надання індивідуальної податкової консультації.