Головна Цікаво Де купити кондиціонер у Львові

Де купити кондиціонер у Львові

Комфортний клімат в приміщенні – ця потреба існувала завжди і стимулювала появу такого приладу як кондиціонер. Завдяки ньому проводиться охолодження і нагрівання повітря до необхідної температури, його вентиляція. Дякуючи бездоганній роботі кондиціонеру, у Вас буде гарна можливість успішно працювати або комфортно відпочивати у приміщенні. Купити кондиціонер у Львові Ви можете в нашому інтернет-магазині https://www.bnclimate.com за вигідною ціною.

На що звернути увагу при виборі моделі?

Для того, щоб прилад виконував необхідні завдання, треба відповідально підійти до питання вибору модифікації. Зверніть увагу на те, який зовнішній вигляд у приладу, його конструкція, потужність, чи є функція вентилювання, очищення та осушення повітря, чи є шум при роботі приладу, його вартість, а також чи є додаткові функціональні можливості. Вибирайте кондиціонер в залежності від типу приміщення:

  • побутовий;
  • напівпромисловий;
  • промисловий.

Тип конструкції кондиціонеру

Всі моделі в залежності від конструкції ділять на два класи: моноблочні та «спліт»-системи, що включають в себе декілька блоків. Моноблочні моделі представлені у виді мобільних та віконних. «Спліт»-системи – це: настінні, підстельові, касетні, підлогові, колонні, канальні та т.ін.

Бюджетним рішенням є придбання моноблочного пристрою, але такий кондиціонер буде відрізнятися гучною роботою. Системи «спліт» мають дистанційне керування, що дозволяє обирати місце розміщення внутрішнього блоку, не шумлять і вписуються дуже органічно практично в будь-який інтер’єр.  Сучасні моделі наділені також безліччю додаткових функцій. Вони можуть мати також спеціальні фільтри: антибактеріальні, вугільні, дезодоруючі, електростатичні.

Нагрівання повітря

Багато з нас мають на меті придбання кондиціонеру не лише з метою охолодження повітря. В холодну пору року кондиціонер може прекрасно справлятися з функцією обігрівача. Обираючи таку модель, пам’ятайте, що обігрів потребує додаткових витрат електроенергії, і при сильних морозах ця функція буде недоступною.

Очищення повітря

Все більше виробники обладнання кондиціювання приділяють уваги такому питанню як очищення повітря. Фільтри для глибокого очищення видаляють з повітря частки пилу, затримують сигаретний дим, алергени і несприятливі мікроорганізми. В деяких моделях присутня функція іонізації повітря, завдяки їй проводиться дезінфекція повітря – це необхідно, особливо для сімей з дітками.

Наші спеціалісти допоможуть купити кондиціонер у Львові за вигідною ціною потрібної модифікації.