Головна Цікаво Де купити нові та вживані спортивні мотоцикли з доставкою по Україні

Де купити нові та вживані спортивні мотоцикли з доставкою по Україні

Молоді, сміливі та динамічні люди обирають для пересування мотобайки. Вони дарують відчуття незалежності, свободи. Проте мотоцикл не можна назвати найбезпечнішим видом транспорту. Тому до вибору спортивного байка потрібно віднестися максимально відповідально. Інтернет-магазин Mototek  https://mototek.com.ua/catalog/sportbike пропонує транспорт японського виробника з доставкою по території України.

Який тим мотоцикла краще обрати новачку

Сьогодні на ринку представлена велика кількість мотоциклів. Тим, хто вперше планує сісти за кермо байка, часто складно визначитися серед асортименту. Мотоцикли умовно розділяють на декілька підкласів. Найпоширенішими серед користувачів є дорожні байки. Завдяки ним просто навчитися водити мотоцикл, вони легкі, маневрені, зручні. «Дорожники» добре себе показують на трасі та міських вулицях.

Мотоцикли-круїзери підходять для їзди на довгі дистанції. При проектуванні ставка робилася не на швидкість, а на зручність водія. Людина не втомиться при пересуванні на довгих дистанціях. В якості першого мотоцикла круїзери вибирати не рекомендовано, потрібно мати хоча б мінімальний стаж водіння.

Для їзди містом та на короткі дистанції ідеальним варіантом стане скутер. Це невеликий маневрений мотоцикл зі зручним керуванням. Перевага моделі і в тому, що вона потребує невеликої кількості пального. Мотоцикли-позашляховики дозволяють долати будь-які незручні та непрохідні траси. Такий транспорт обирають для туристичних потреб.

На що звернути увагу при покупці першого спортивного мотоцикла

Зазвичай мотоцикл обирають за зовнішнім виглядом, проте варто звернути увагу і на інші показники:

  • Висота сидіння. Під час зупинки водій повинен діставати ногами до землі.
  • Потужність. Для першого байка достатньо моделі з об’єму 150-300 кубів, адже надто швидкісна модель буде складна у керуванні недосвідченим водієм.
  • Розмір байка. Потрібно підбирати мотоцикл відповідно до зросту та ваги водія.
  • Не варто купувати моделі, які надто швидко реагують на натиск на гальма.

Досвідчені користувачі рекомендують початківцям купувати яскраві, навіть кричущі байки. Це потрібно для того, щоб бути добре помітними на дорозі.

Спеціалісти магазину Mototek https://mototek.com.ua допоможуть підібрати байк відповідно до птреб користувача. У наявності японська техніка від провідних виробників. Компанія пропонує б/у мотоцикли у відмінному технічному стані з гарантією, запчастини та комплектуючі з доставкою по країні.