Головна Цікаво Друк на холсті Львів- це гарна ідея для спогадів

Друк на холсті Львів- це гарна ідея для спогадів

Замовити друк на холсті Львів пропонує в будь-який зручний час на сайті онлайн-сервісу “Фоторадость”. Сучасні технології допоможуть кожному зробити зі своїх улюблених кадрів художні полотна і прикрасити ними свій будинок.

За допомогою дизайнерської обробки “Digital Art” і “Дрім Арт” на портретах можна зробити ретуш, тонування, створити гарний фон і додати спеціальні ефекти, перетворити знімок в креативний постер або романтичне полотно. При стилізації “POLAROID” зображення буде обрамлено стильною білою рамкою, на якій можна залишити при бажанні написи або дати подій.

Фото на холсті в стилі “LOVE IS” створюються на основі запропонованих макетів колажів з кадрів побачень, весілля, портретів друзів або родичів. Гарний дизайн і можливість зробити вітальні і ніжні написи роблять “LOVE IS” відмінним вибором для подарунків.

Де замовити якісний друк фото на холсті у Львові

Студія “Фоторадость” виготовляє фото на холсті Львів на широкоформатному принтері Epson SureColor SC-P9000 і використовує оригінальні чорнила Epson, які можуть передавати всі можливі відтінки півтонів. Серед достоїнств можна відзначити їх екологічність і стійкість – вони не блякнуть і не вигоряють багато десятків років.

Тільки на якісному полотні, обробленим спеціальним шаром для рівного нанесення зображення, можна отримати гарну текстуру, яка надає схожість з натуральними полотнами, написаними художниками.

Для роботи закуповується натуральний вибілене полотно з Німеччини з високою щільністю 340 г / м2. Для більш бюджетних варіантів можна вибрати синтетичне полотно 240 г / м2.

Види натяжки

Але всі зусилля будуть марними, якщо не зробити рівномірну, без перекосів і провисань, натяжку.

У компанії “Фоторадость” вона виконується двома способами:

  • галерейна – тканина обертає торці і кріпиться ззаду на сосновий підрамник товщиною 18 або 36 мм, з такою натяжкою виглядає як готовий виріб.
  • стандартна підійде при використанні багетних рам, робиться на підрамнику 18 мм.

Як замовити фото на холсті у Львові

Онлайн-сервіс “Фоторадость” надає можливість швидко завантажувати файли на сайті без попередньої реєстрації, що економить час. Можна без поспіху продумати, яке замовити оформлення, розміри або редагування. Замовлення виконуються оперативно і відправляються за допомогою перевізників “Нова Пошта” та “Укрпошта”.

У компанії виконується якісний друк на кераміці, пластиці, на одязі і тканині для виготовлення реклами, випуску сувенірної продукції, створення унікальних подарунків і оформлення власного інтер’єру.