Головна Цікаво Електричний тельфер для будівельних робіт – де придбати

Електричний тельфер для будівельних робіт – де придбати

Тельфер – одна з найнеобхідніших інструментів для професійного майстра. Це агрегат, без якого ніяк не обійтись при транспортуванні чи перенесенні вантажів, обладнання, машин та багато іншого. Коли майстер шукає такий професійний інструмент, він може переглянути тисяч різноманітних пропозицій та не знайти гідного варіанту. А все тому, що сьогодні ринок заполонили дешеві, китайські копії та підробки. Їх якість жахлива, тому жоден майстер, що розуміється в техніці не вибере такий агрегат. Щоб придбати хороший, професійний електричний тельфер, варто ввести в пошуковому рядку «інтернет-магазин Укрпромторг».

Які тельфера пропонує магазин Укрпромторг?

Укрпромторг спеціалізується тільки на професійному обладнані, тому пропонує лише якісні та недешеві варіанти, які будуть служити довгі роки та мають офіційну гарантію. Перейшовши по посиланню на сайт https://u-p-t.com.ua/tal-elektricheskaya-kanatnaya-telfer–c90/ , Ви зможете переглянути усі моделі та порівняти характеристики.  Кожна з моделей має свої переваги, тому при виборі варто враховувати власні потреби та можливості.

Як же обрати оптимальний таль в Укпромторг?

Щоб обрати найкращий варіант для себе, найважливіше це переконатись, що тельфер оригінальний та виготовлений на тому заводі, який представляє етикетка. Усі електричні тельфери, що представлені  в інтернет-магазині Укрпромторг, тільки від офіційного виробника. Про це свідчить офіційна гарантія від виробника та свідоцтва на виріб.

Якщо Ви уже впевнились в надійності постачальника, зверніть увагу на технічні характеристики. Вони завжди розкажуть усе про пристрій мовою цифр. Основними показниками роботи тельфера є:

  • Вантажопідйомність, яку може підіймати тельфер.

Вантажопідйомність може коливатися від 0,5т до 5т. Все залежить від устаткування та ціни.

  • Висота підйому агрегату;

Зазвичай висота підйому становить 12 метрів.

  • Швидкість руху агрегату;

Це показник, який показує як швидко може працювати тельфер. Це дуже важливий нюанс, адже від цього параметра залежить швидкість виконання Вашої роботи загалом. Хорошим показником швидкості можна вважати 20м/хв.

Враховуючи усі ці показники, можна сміливо обирати електричний тельфер для власних потреб. Чим потужніші та вищі показники показує тельфер, тим дорожчий він буде. Якщо у Вас невелика потреба і Ви готові пожертвувати швидкістю чи тонажем, можна суттєво зекономити. Проте якщо у вас великогабаритне та важке устаткування, краще обрати надійний варіант з високими показниками роботи.