Головна Цікаво Віртуальний магазин LNZ web для кожного фермера

Віртуальний магазин LNZ web для кожного фермера

Віртуальні магазини стали невід’ємною частиною нашого життя. Але основний ухил на таких майданчиках зроблений в сторону споживчих товарів, а іншою галуззю можна назвати будівельну. А вузькоспрямовані галузі на зразок аграрного сектора залишаються переважно оффлайн-орієнтованими з усіма наслідками, і незручностями, що випливають з цього. Українська компанія LNZ Group виправляє цей недолік, відкривши свій віртуальний магазин – LNZ web.

Інтернет – ключовий напрямок майбутнього

Консерватизм аграрного сектора добре знайомий фахівцям LNZ, так само як і наслідки відсутності інновацій в даній сфері. Найбільше від цього страждає малий і середній бізнес, якому доводиться викручуватися з року в рік. Адже придбати якісну агрохімію і посівний матеріал за прийнятною ціною можна далеко не в усіх областях України. Та й там, де вона є в роздрібному продажі (а невеликому фермеру нерідко необхідні саме невеликі партії), вартість і хімії і насіння все одно залишається завищеною.

Віртуальний магазин LNZ web вже зараз пропонує повну лінію агропромислової продукції за ціною, з якої вирахувана сума, яку залишає собі посередник. А онлайн-режим роботи дозволяє замовити і отримати необхідний товар фермеру в будь-якому куточку України. Для цього не потрібно навіть їхати на батьківщину компанії – різноманітні служби доставки країни можуть доставити товар прямо на поріг дому. Іншими словами, з LNZ web можна купувати продукцію з якістю міжнародного рівня за доступною ціною, яку доставлять прямо до порогу вашого будинку.

Максимальні зручності для кожного клієнта

Одна з ключових цілей LNZ web – створення можливості для фермерів малого і середнього рівня купувати всю необхідну продукцію за цінами, раніше доступними тільки великим фермам. Відсутність націнки посередника і обов’язкової необхідності проїхати сотні кілометрів за товаром, широкий вибір товарів міжнародного класу і багатий практичний досвід фахівців фірми, яким вони готові поділитися, дозволять кожному клієнту знайти тут все, що потрібно.

Але помилково вважати, що майданчик LNZ web орієнтований тільки на малий і середній бізнес. Корпорація LNZ Group вже давно співпрацює з найбільшими фірмами міжнародного рівня та українськими компаніями. А так як багато галузей вже знайшли свої відомі віртуальні майданчики, агросектору її давно пора теж отримати. І у LNZ web для цього є все необхідне:

1. Максимально зручний для користувача інтерфейс, що допомагає швидко і точно знаходити необхідний товар або інформацію.

2. Великі ілюстровані каталоги з описом дистриб’юторського портфеля LNZ Маркет.

3. Реальні, а не рекламні поради щодо догляду за врожаєм з використанням запропонованої продукції, перевірені на власних великих полях фірми.

4. Можливість не тільки купувати товари для полів, а й вибирати найвигідніші умови для продажу врожаю кожного виду і класу на елеватори LNZ.

5. Свіжі новини Агросвіту LNZ і зручні агроіснтрументи.

6. Схеми захисту рослин – поради і рекомендації від Defenda.

Творці та представники віртуального магазину LNZ кажуть, що в поточному вигляді платформа вже допомагає фермерам по всій Україні отримувати якісне насіння і агрохімію за доступними цінами, хоча тільки починає розвиватися. У планах команди LNZ web додавання безлічі цікавих кожному фермеру функцій: таких, як калькулятори для розрахунку особистого прибутку, і новини різних агропорталів. Вже розробляється і тестується мобільна версія магазину. Простота, знання, допомога і вигода для фермера будь-якого рівня – ось що таке майданчик LNZ web вже зараз. І він дуже надовго залишиться головним порталом новин і дешевої продукції для аграрного сектора України.