Головна Цікаво Захист рослин від шкідників

Захист рослин від шкідників

Щоб отримати врожай, потрібно ретельно слідкувати за рослиною та захищати від негативних зовнішніх факторів. Кожне дерево чи рослина піддається впливу шкідників чи грибків, які з’їдають її зсередини. Інколи можна навіть не догадуватись в чому причина поганого врожаю. А гриби можуть з’їдати її коріння. В будь-якому випадку кожен фермер знає, що для кожної рослини потрібно використовувати додаткові вітаміни та речовини для нормального росту. Усі ці речовини шукайте на сайті Sevenmart.

Фунгіциди від Sevenmart

Для того, щоб захистити рослини необхідно обрати фунгіциди – тоді ищите на сайте Sevenmart . Тут великий вибір речовин різноманітного вмісту та складу. Завдяки хімічному складу, фунгіцид вбє усіх шкідників та надасть рослині сил для росту. Кожен з препаратів відрізняється і його потрібно підбирати відповідно до хвороби.

Типи  фунгіцидів

Щоб обрати необхідний фунгіцид, потрібно розумітися, які вони бувають та для чого застосовують. Перш за все, всі фунгіциди поділяються на два типи залежно від способу застосування:

  • Системні;

Системні фунгіциди є більш сильнішими, адже діють та внутрішню основу рослини. Вони потрапляють в кровоносну систему та розповсюджуються по всій рослині. Таким чином вони лікують та захищають зсередини. Їх використовують як для лікування рослин, так і для профілактики.

  • Контактні;

Контактні фунгіциди застосовують ззовні у вигляді оприскувань, змащувань, обробці листків, крони, стебла. Вони є менш діючими та сезонними, адже змиваються разом з дощем. Вони захищають рослину на певний період часу.

Також усі фунгіциди поділяються на препарати лікувальної дії та для профілактики.

Фунгіциди, що призначені для лікування маю сильнішу дію та на основі хімічних сполук лікують рослину від паразитів. Це може бути доволі небезпечно для людини, але щоб врятувати рослину потрібно діяти кардинально та застосовувати сильні препарати. В цей час доволі небезпечно їсти плоди з дерев чи ягоди з рослин.

Фунгіциди для лікування мають більш м’яку дію. Вони спрямовані на захист рослин та дерев від шкідників. За допомогою спеціальних складових рослина буде насичена мікроелементами та зможе боротися зі шкідниками. Такі обробки рослин варто проводити навесні та осінню. Після цього рослина даватиме хороші плоди та не буде хворіти.

Усі ці фунгіциди пропонує інтернет-магазин Sevenmart  за доступними цінами зі швидкою доставкою. Консультанти завжди допоможуть у виборі потрібного препарату.