Головна Цікаво «Здорова вода» на варті вашого здоров’я

«Здорова вода» на варті вашого здоров’я

Україна давно зіткнулася з проблемою нестачі якісної питної води. Жителі великих міст не можуть вживати водопровідну воду через її низьку якість. Та й мешканці приватних будинків, які користуються водою зі свердловин, ризикують здоров’ям через високий вміст нітратів та інших негативних домішок. Компанія «Здорова вода» https://zdorovavoda.lviv.ua доставляє воду у бутлях високої якості. Ознайомитися з асортиментом та оформити замовлення можна на сайті компанії.

Особливості та переваги продукції від ТМ «Здорова вода»

Українцям давно не рекомендують використовувати водопровідну воду для пиття та приготування їжі. Старі системи доволі зношені, у рідину потрапляє небезпечний для здоров’я хлор, іржа, важкі метали. Така ж ситуація і в офісах. На роботі людина перебуває значну частину дня, а для підтримання організму в тонусі потрібно вживати мінімум півтора літри чистої води на добу. Торгова марка «Здорова вода» не дарма має таку назву, адже пропонує чисту воду, яка за своїми показниками дорівнює талій. Під час нагрівання вона не створює вапняного осаду на посуді.

Воду дозволено використовувати для пиття без попередньої обробки, готувати їжу, харчування для немовлят, використовувати для гарячих напоїв без кип’ятіння. При постійному вживанні чистої води нормалізується робота серцево-судинної, системи, кишкового тракту, покращується стан шкіри та загальне самопочуття, людина стає бадьорішою.

Як виготовляють здорову воду

Перш ніж бутель з чистою водою потрапляє до дому чи офісу, рідина проходить багато ступенів очищення.

  1. Механічне очищення від грубих домішок.
  2. Очищення активованим вугіллям для усунення дрібніших та небезпечних часточок хлору, фарби.
  3. Обробка для зменшення вмісту солей та важких металів, тобто пом’якшення води.
  4. Очищення тонким фільтром від найдрібніших забруднень.
  5. Очищення від бактерій та вірусів за допомогою використання системи зворотного осмосу.
  6. Насичення води корисними мінералами.
  7. Пропущення через кокосовий фільтр, щоб зробити воду біологічно ціннішою.
  8. Знезараження води з використанням ультрафіолетового проміння.

Доставляють воду у спеціальній тарі, яка також проходить перевірку якості та відповідає необхідним вимогам безпеки. Працівники привозять воду у всі дні, окрім неділі. Клієнти можуть вибрати індивідуальний графік завозу води та тип тари. Замовлення можна зробити на сайті чи зателефонувати до менеджера.