Головна Цікаво Лічильники води від компанії TeploSmart: правильний облік використаного ресурсу

Лічильники води від компанії TeploSmart: правильний облік використаного ресурсу

Громадяни, які користуються послугами житлово-комунальних господарств, повинні вчасно розраховуватися за спожиті ресурси. Без лічильників неможливо правильно вести облік спожитого тепла чи води. Саме тому компанія TeploSmart https://teplosmart.com.ua/produktsiia/modeli-etkd-ta-etwd/ займається розробкою та виготовленням сучасних лічильників обліку спожитої води. Ознайомитися з асортиментом продукції та залишити заявку на поставку можна на офіційному сайті компанії.

Найвищі стандарти якості у виготовленні продукції TeploSmart

Компанія TeploSmart є офіційним представником німецького виробника ZENNER, найкрупнішої організації у Європі з виготовлення приладів обліку енергоресурсів. Тому у виготовленні лічильників обліку використання води використовують найсучасніші технології. У процесі розробки та виробництва постійно вдосконалюється функціональність приладів. Це означає, що продукція розрахована на експлуатацію протягом багатьох років.

Для виготовлення обладнання застосовують міцну пластмасу та латунь. Електронні механізми дозволяють отримувати точну інформацію. Тому прилади відповідають стандартам єврейської якості.

Моделі ETKD та ETWD для обліку спожитої води

Для обліку спожитої холодної та гарячої води найчастіше використовують моделі лічильників Моделі ETKD та ETWD. Їхні основні характеристики:

  • Одноструменевий сухохід.
  • Восьмизначний лічильний механізм, модуляторний диск.
  • Кришка лічильника захищена від впливу ультрафіолетового випромінювання полімерним пластиком.
  • Є можливість обрати горизонтальний чи вертикальний монтаж пристрою.
  • Обертання механізму навколо осі на 355 градусів.
  • Сертифікація приладів за стандартами MID.

Компанія TeploSmart, крім лічильників обліку води, виготовляє прилади-розподілювачі теплової енергії, ультразвукові компактні теплолічильники, механічні компактні теплолічильники, кабельні системи зчитування даних.

До послуг виробника входить повірка теплових лічильників з використанням власного обладнання. Установка пройшла атестацію відповідно до вимог українського законодавства. Також можливе виконання заміни елементів живлення, проводяться консультації споживачам. Після повірки лічильників споживачі отримують свідоцтво виконану процедуру. Отримати консультацію та замовити послуги можна на сайті компанії та за контактними номерами телефонів.