Головна Цікаво Мобільний кондиціонер: чи варто витрачатися на новинку техніки

Мобільний кондиціонер: чи варто витрачатися на новинку техніки

Виробники техніки щороку радують користувачів новими корисними ґаджетами. Нещодавно популярності набули невеликі мобільні охолоджуючі пристрої, які можна використовувати у приватних будинках чи квартирах. Та чи варто купувати мобільний кондиціонер https://www.bnclimate.com/mobilnyj-kondytsioner-u-kvartyru-chy-varto-braty/, розберемося далі.

Що таке мобільний кондиціонер

Мобільний кондиціонер — це пересувний пристрій для охолодження повітря у приміщенні. Деякі моделі підтримують функцію підігріву повітря. Зазвичай він має компактний розмір та не потребує монтажу. Для початку роботи потрібно ввімкнути прилад у розетку та вивести шланг для відведення повітря. Потужності мобільного кондиціонера достатньо для охолодження чи нагріву невеликих приміщень (до 35 м2, висота стелі до 2,5 м).

Зазвичай таку техніку використовують у найжаркішій кімнаті. Сфера застосування не обмежується житловим приміщенням. Мобільний кондиціонер можна встановлювати у лікарняних палатах, дитячих садках, в санаторіях тощо. Мобільний кондиціонер стає справжнім порятунком у спекотні дні для людей, які живуть в будинках, визнаних історичною цінністю (тих, де не можна встановлювати кондиціонери на фасадах).

За будовою кондиціонери поділяються на моноблоки (корпус з двома отворами для забору й виведення повітря) та спліт-системи (зовнішній та внутрішній, контейнер для конденсату). Кожен і цих видів контейнерів можна переміщати у різні кімнати.

Плюси та мінуси мобільних кондиціонерів

Основна перевага такого обладнання в тому, що його не потрібно монтувати. Та мобільність не єдиний плюс кліматичної техніки.

  • Готовий до використання одразу після покупки, не вимагає додаткових налаштувань.
  • Не потрібно витрачати кошти на установку.
  • Охолоджує та зігріває приміщення.
  • Деякі моделі мають функцію очищення повітря від бруду та пилу.

Мобільні кондиціонери мають і недоліки. На відміну від стаціонарних кондиціонерів, на охолодження потрібно більше часу. Техніка вимагає постійного догляду: чистки фільтрів, резервуару для конденсату. У невеличких кімнатах кондиціонер займає корисну площу. Техніка створює шум, який не дозволяє якісно відпочити.

Все ж переваг у мобільного кондиціонера більше, адже надмірна спека шкодить здоров’ю людини. Невелике обладнання стає чудовою альтернативою крупній кліматичній техніці. Якщо виникають труднощі з вибором, фахівці інтернет-магазину BNclimate допоможуть вибрати оптимальну модель.