Головна Економіка Разом зі звітністю з плати за землю на 2017 рік подаємо...

Разом зі звітністю з плати за землю на 2017 рік подаємо копію нового витягу про нормативну грошову оцінку

податкова у м.Сокаль
податкова у м.Сокаль

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ повідомляє, що у нормативно-правових актах, якими регулюється проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відбулися істотні зміни.

Зокрема з 1 січня 2017 року набрав чинності новий Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 року  № 489.

Відповідно до Порядку  нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою.

Індексація нормативної грошової оцінки земельних ділянок здійснюється відповідно до статті 289 Податкового Кодексу  України.

Порядком затверджені Коефіцієнти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки.

Для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання  земельної ділянки (Кф), застосовується із зазначенням 2,0.

Уразі якщо у відомостях Державного земельного Кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), застосовується із значенням 2,0.

Платникам земельного податку та платникам єдиного податку 4 групи, які  подають податкову звітність до 20 лютого 2017 року, потрібно  звернутися до територіального органу Держгеокадастру / центру надання адміністративних послуг із заявою про надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, для  подачі звітності в огани податкової служби.

Копію витягу з нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки в обов’язковому порядку надавати до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ наручно в термін до 20 лютого 2017 року.