Головна Економіка ДЛЯ АГРАРІЇВ – КОНСУЛЬТАЦІЙНОДОРАДЧИЙ ЦЕНТР

ДЛЯ АГРАРІЇВ – КОНСУЛЬТАЦІЙНОДОРАДЧИЙ ЦЕНТР

У Львові працює консультаційнодорадчий центр у сфері агропрoмиcлового виробництва, який надає аграріям області широкий спектр інформації: від тонкощів законодавства, земельних питань до практичних порад виробництва. Скористатися безкоштовною допомогою експертів запрошують не лише виробників, а й селян.

До роботи у центрі уже залучити понад 60 фахівці з різних сфер, які почергово раз на тиждень надаватимуть консультації. Під центр обладнали не використовуване раніше приміщення у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. До центру можна прийти особисто, або ж зали
шити питання телефоном.

«Це питання, які стосуються земельних відносин, питання з податкової площини, або ж актуальні питання державної і обласної програм підтримки, які наші аграрії можуть отримати в 2018 році, це низка підтримок для фермерських господарств і безпосередньо для створення кооперації, для підтримку тваринництва. Ще сьогодні актуальним є проведення аудиту в області. Дуже багато людей стикаються з питаннями, які стосуються легалізації пайових земельних ділянок, а також їх правомірного використання. Відповіді на ці питання можна буде отримати в нашому центрі», – розповіла Н. Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку.

За її словами, коштів на створення такого центру не виділяли.

Адже всі його працівники консультуватимуть мешканців Львівщини безкоштовно кілька годин на тиждень. У планах на майбутнє також запустити інформаційну платформу, аби аграрії могли ставити свої питання онлайн.