Головна Економіка Днями завершився ремонт автомобільної дороги  Рава-Руська – Гайок

Днями завершився ремонт автомобільної дороги  Рава-Руська – Гайок

Основна мережа доріг в Україні побудована ще у 70–80 роках минулого століття: це 120 тисяч кілометрів доріг місцевого значення і близько 47 тисяч кілометрів доріг державного значення. Ці дороги не розраховані на сучасні навантаження. Ситуацію ускладнює той факт, що відновлення доріг до останнього часу фінансувалось недостатньо, а зміна будівельних норм 2008 року дозволила замість капітального виконувати поточні середні ремонти, що не передбачає обов’язкового укріплення основи.

Зі стартом ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» Укравтодор посилив контроль за виконанням дорожніх ремонтів, зокрема поточні середні ремонти  наблизились до рівня капітального ремонту.

Днями завершився ремонт автомобільної дороги  Рава – Руська – Гайок на ділянці від населеного пункту Великі Мости через село Реклинець до межі Червоноградського району, який розпочали ще минулого року та відремонтували  5,2 кілометри, у поточному році ремонтні роботи продовжили та відремонтували  4, 5 кілометра автошляху. У межах ремонтних робіт здійснили: регенерацію основи з додаванням нового матеріалу,влаштували двошарове асфальтобеттоне покриття, для пішоходів –  тротуари в межах села Реклинець, встановили нові дорожні знаки та нанесено розмітку.

«Цей напрямок є важливим, бо сполучає автомобільні дороги державного значення, а також веде від міжнародного пункту пропуску Рава-Руська – Гребене. Приємно, що для  пішоходів  облаштували тротуари в межах села  Реклинець, тому що тро­ту­ару вздовж до­ро­ги з ін­тенсив­ним тран­спортним ру­хом за­без­пе­чить ком­форт та без­пе­ку ру­ху пі­шо­хо­дів. Ад­же  що­ден­но да­ним від­різком про­хо­дить ве­ли­ка кіль­кість лю­дей, в той час як про­їж­джою час­ти­ною ру­ха­ють­ся як лег­ко­ві, так і ван­тажні ав­то­мо­бі­лі», – зазначила староста села Реклинець Наталія Білань.