Головна Економіка Електронні сервіси ДФС на допомогу платникам податків

Електронні сервіси ДФС на допомогу платникам податків

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків Сокальщини на впровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів, створення комфортних умов, які є одним з пріоритетних напрямів роботи у розвитку партнерських стосунків між органами ДФС та платниками податків.

Електронні сервіси ДФС (електронна адреса: www.sfs.gov.ua.) – це реформування формату відносин з суб`єктами господарювання, завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.

Сервіс «Електронний кабінет платника» надає майже повний спектр послуг як для суб’єктів господарювання, так і громадян, сприяє правильному i зручному обчисленню та своєчаснiй сплатi податкiв i зборiв (обов’язкових платежiв). Зокрема, скориставшись даним сервісом (режим «Ведення звітності»), платники ПДВ мають змогу подати на розгляд Комісії ДФС документи про підтвердження реальності здійснення операцій в разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригувань в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Як роз’яснила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва, щоб дізнатися про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу можна скористатись деякими сервісами. Так, зокрема, електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо він не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.
Запрошуємо платників скористатися сервісами фіскальної служби на офіційному веб – порталі відомства.

Сектор обслуговування платників
Сокальського відділення
Червоноградської ОДПІ
ГУ ДФС у Львівській області