Головна Економіка Формують районний бюджет на 2019 рік

Формують районний бюджет на 2019 рік

Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду з питання формування районного бюджету на 2019 рік. У ній взяли участь заступник голови РДА Микола Поліщук, голова районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко, начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, керівники бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету. Під час наради обговорено показники до районного бюджету на 2019 рік.
Дітямсиротам придбають житло

20 листопада у Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітейсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у районі. Провів її голова РДА Р. Токай. Були запрошені опікун – Є. Плетінка, дитинасирота – В. Юзва.

Члени комісії розглянули три житлові об’єкти: однокімнатна квартира у м. Львів для 1 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, П. Максимця, двокімнатна квартира у Сокалі для придбання дітямсиротам (Юзвам, 1 сімейна група), та житловий будинок у смт. Жвирка для придбання 6 дітям, позбавлених батьківського піклування (Струсям,1 сімейна група).

Любов ЛУЦІВ.