Головна Економіка КОЛИ ПРОХОДИТЬ НЕРЕСТ РИБИ – КУДИ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОРУШЕННЯ

КОЛИ ПРОХОДИТЬ НЕРЕСТ РИБИ – КУДИ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОРУШЕННЯ

Згідно з наказом №14 від 7 березня начальника управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області «Про встановлення веснянолітньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2018 році», оголошено квітень, травень, червень цього року місяцями нерестуючої риби.

На території Львівської області в цей період заборонено будьяке рибальство, а також вилов раків у такі терміни, зокрема, в басейнах рік Зaхідний Буг – з 1 квітня по 20 травня; у всіх водосховищах, технічних водоймах – з 1 квітня по 10 червня; в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) – з 1 квітня по 30 червня.

Як виняток, дозволено любительське рибальство, зокрема: по р. Західний Буг – від межі м. Червоноград до межі с. Конотопи; від с. Ульвівок до межі с. Пісочне. По р. Солокія – в межах м. Червоноград від автомобільного мосту по вул. Львівська вниз по течії до бетонного мосту по вул. Й. Сліпого.

Якщо ви знаєте про порушення правил рибальства, телефонуйте на мобільний: 0677484688.

Юрій ПАНАСЮК, керівник Сокальської рибоохоронної дільниці.