Головна Економіка НА СОКАЛЬЩИНІ – АУДИТ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬГОСППРИЗНАЧЕННЯ

НА СОКАЛЬЩИНІ – АУДИТ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬГОСППРИЗНАЧЕННЯ

26 вересня відбулося чергове засідання робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення на території Сокальського району, на яке запросили керівників агроформувань, фермерів, голів та землевпорядників місцевих рад.

Голова Сокальської РДА Роман Токай, який вів засідання, зазначив, що сьогодні земельні питання – одні з наболілих і наголосив представникам місцевих рад району на важливості проведення аудиту пайованих земель сільськогосподарського призначення, який необхідно завершити до 15 жовтня 2017 року.

Начальник міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червоноград ГУ Держгеокадастру у Львівській області Сергій Бермес пояснив правила використання невитребуваних паїв та відповів на запитання керівників агропідприємств Сокальщини. Керівник Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук наголосив на дотриманні чинного законодавства у земельних питаннях, а також ознайомив з відповідальністю, яка лягає на плечі керівників. Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Олег Тарасюк роз’яснив методику проведення аудиту, після якого його результати внесуть до електронної системи даних у розрізі територій міських, селищної та сільських рад.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько закликав присутніх шукати виходу з ситуації у рамках чинного законодавства.

Любов ПУЗИЧ.