Головна Економіка Наповнення бюджету – на брифінгу у податковій

Наповнення бюджету – на брифінгу у податковій

Днями в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся брифінг начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ  Наталії Жолудєвої для представників районних ЗМІ про  надходження податків і зборів до Зведеного бюджету у січні-листопаді 2017 року.

Як зазначила Наталія Ярославівна, надходження до бюджетів усіх рівнів, протягом одинадцяти місяців 2017 року склали 374,5 млн. гривень податків і зборів. При цьому, до Державного бюджету протягом січня-листопада цього року надійшло 132,6 млн. грн., а до місцевого бюджету – 241,9  млн. гривень.

За словами Наталії Жолудєвої основними джерелами наповнення державної скарбниці за січень-листопад  поточного року стали: податок на додану вартість – 29,0 млн. грн.,  військовий збір – 15,6 млн. грн. та  податок на прибуток – 12,8 млн. гривень.

Найбільші надходження до Місцевого бюджету за одинадцять місяців 2017 року склали: податок на доходи фізичних осіб – 240,3 млн. грн., єдиний  податок – 26,3 млн.грн., земельний податок – 20,0 млн. гривень.

„Нам приємно усвідомлювати, що кошти, джерелом яких є праця представників різних професій, завдяки зусиллям фахівців ДПІ акумулюються в державному і місцевому бюджетах і стають видатками для зміцнення економіки, виплат зарплати, пенсій, стипендій тощо”, – зазначила на завершення Наталія Ярославівна та висловила подяку сумлінним платникам за вчасно сплачені податки.

Електронні сервіси ДФС – надійна допомога для платників податків

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу платників Сокальщини на те, що завдяки роботі електронних сервісів ДФС України платники податків мають можливість отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому.

Як роз’яснила начальник Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва, щоб дізнатися про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу можна скористатись деякими сервісами. Так, зокрема, електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо він не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

Крім того, ще є сервіс «Реєстр платників ПДВ», що інформує про зареєстрованих платників ПДВ, а сервіс «Анульована реєстрація платників ПДВ» допоможе дізнатися про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду.

За допомогою сервісу «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» можна впевнитись в тому, що таке свідоцтво є дійсним.

Для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну назву, ввести відому інформацію в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить результати пошуку.

Доступ до вказаних сервісів можливий як із веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua), так і з суб-сайту територіальних органів ГУ ДФС у Львівській області (http:// lv.sfs.gov.ua).

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області