Головна Економіка ПОКАЗНИК РОБОТИ РАДИ – ВИКОНАНИЙ БЮДЖЕТ

ПОКАЗНИК РОБОТИ РАДИ – ВИКОНАНИЙ БЮДЖЕТ

30 листопада відбулася традиційна нарада семінар голів і секретарів місцевих рад, яку вів голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Присутні заслухали начальника фінансового управління РДА Галину Леонову про підсумки виконання місцевих бюджетів за 11 місяців 2017 року та особливості формування місцевих бюджетів на 2018ий.

Голова районної ради Микола Пасько зазначив, що виконання бюджету – це основний показник роботи місцевих рад. Тому потрібно контролювати за його виконанням.

Начальник управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимир Огінський розповів про співфінансування органами місцевого самоврядування Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік, відповів на запитання.

Начальник відділу «Сокальського бюро правової допомоги» Василина Кіщак наголосила на основних механізмах успадкування від померлих. Заступник голови РДА Ірина Задолинна представила присутнім нового начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Олега Коханчука. Головний спеціаліст сектору водних ресурсів Сокальської РДА Ольга Кравець розповіла про інвентаризацію безгосподарських гідротехнічних споруд, і відповіла на запитання. Начальник відділу містобудування та архітектури СРДА Мирослава Баралус говорила про забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Вона також зупинилася на важливості створення Генеральних планів населених пунктів.

У «різному» заступник голови районної ради Василь Бойко зачитав звернення Червоноградської міської ради до Сокальської РДА про відшкодування витрат за навчання дітей Сокальського району в школах естетичного виховання м. Червоноград на 2018 р., що становить 1189 тисяч гривень. Це звернення розглядали на бюджетній комісії, в районній раді та РДА. Тож довів до відома їхню позицію: оскільки в районі функціонує три школи мистецтв (Белз, Великі Мости, Сокаль) та 6 її філій, де навчаються діти безкоштовно (з районного бюджету виділяються значні кошти на їх утримання), тож діти, які проживають у селах району, мають навчатися у наших навчальних закладах. І звернувся до голів місцевих рад з проханням попередити батьків, що якщо вони хочуть, щоб їхня дитина навчалася у Червонограді, змушені будуть самі платити за її навчання, або це робитиме місцева рада.

Вл. інф.