Головна Економіка НОВА ЛАВА НА ШАХТІ «СТЕПОВА»

НОВА ЛАВА НА ШАХТІ «СТЕПОВА»

23 травня 2018 року здана в експлуатацію лава №132 на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля».

Спеціальна комісія, у складі якої були посадові особи шахти, представники ДП «Львіввугілля», Держпраці та ЛьвівськоВолинського ВГРЗ, обстежила лаву та підтвердила її придатність до експлуатації.

Запаси низькозольного вугілля у новій лаві складають 163,9 тис. тонн, довжина виїмкового стовпа 321 м, довжина лави – від 150 м з нарощенням до 220 м, виїмкова потужність пласта 1,35 м. Лаву оснащено комбайном РКУ10, комплексами 2 КД90, ДМ, конвеєром СП26У.

Відпрацьовуватиме лаву вуглевидобувна дільниця під керівництвом Юрія Нагурського (бригадир Богдан Сусяк) до кінця поточного року. Планове добове навантаження – 800 тонн.

Як повідомив в. о. директора шахти Микола Клюка, є усі можливості протягом двох місяців вийти на тисячотонний добовий режим роботи.

ДЕРЖАВНІ ГАРАНТІЇ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»

23 травня Уряд України погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості України надати в 2018 році державні гарантії для забезпечення боргових зобов’язань за кредитами державному підприємству «Львіввугілля» з метою реалізації інвестиційних проектів:

– «Технічне переоснащення ВП «Шахта «Відродження» – 112 199 тисяч гривень;

– «Оснащення нових лав ВП «Шахта «Степова» – 228108 тисяч гривень.

Реалізація цих проектів, завдяки залученню державної підтримки, дозволить досягти зростання технікоекономічного рівня, ефективного використання трудових ресурсів та збільшення продуктивності і видобутку вугільної продукції, що дасть держпідприємству вийти на беззбитковий рівень роботи.

Нагадаємо, що ДП «Львіввугілля» отримало позитивний висновок за результатами проведення Міненерговугілля державної експертизи інвестиційних проектів.
Завдяки активній позиції та всебічній підтримці Уряду України, Міненерговугілля, депутатів усіх рівнів, керівництва та спеціалістів апарату управління ДП «Львіввугілля», шахтарським профспілкам були виділені кошти на переоснащення шахт.

Особлива подяка народному депутату України, голові підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливноенергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайлу Бондару за всебічну підтримку в реалізації цих інвестиційних проектів, захист та сприяння вирішення нагальних шахтарських питань на державному рівні.

Пресслужба ДП «Львіввугілля».