Головна Економіка Понад 300 тис. гривень плати за ліцензії на право торгівлі підакцизними...

Понад 300 тис. гривень плати за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами надійшло до місцевих бюджетів Сокальщини за три місяці 2017 року

За січень-березень 2017 року до місцевих бюджетів Сокальщини надійшло 317,6 тис.гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що становить  146,4  відс. виконання, або на 115,6 тис. грн. більше від планових показників. Про це повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва.

Наказом Державної фіскальної служби України від 28.02.2017 №150 внесено зміни до наказу ДФС від 24.10.2014 №213, яким затверджені Рекомендації щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Зазначеними Рекомендаціями уточнено інформацію, яку необхідно зазначати в заявах про видачу ліцензій, затверджено порядок розгляду заяви про видачу ліцензії фахівцями головного управління ДФС, визначені випадки прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Ознайомитись з наказом №150 можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням:

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/71536.html .

Крім цього, Наталія Ярославівна зазначила, що іформацію про дію ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна перевірити on-line.

Для зручності платників на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області сформовано „Реєстр виданих, призупинених й анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами”.

Дані у Реєстрі систематично оновлюються.

Перелік виданих, призупинених, анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

Перелік виданих, призупинених, анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області