Головна Економіка Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа

Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа

Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області:

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області доводить до відома, що продовжує працювати новий формат спілкування з платниками – Комунікаційна податкова платформа.

За допомогою цієї платформи комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю проходять оперативно та якісно.

Ефективний зворотній зв’язок між платниками і податковою службою області забезпечується комунікаторами – фахівцями Головного управління ДПС у Львівській області, які координують роботу Комунікаційної податкової платформи регіону.

Нагадуємо, що на базі ГУ ДПС у Львівській області створена електронна скринька Комунікаційної податкової платформи за адресою lv.ikc@tax.gov.ua.

На цю скриньку представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до ГУ ДПС з актуальними питаннями стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, а також з пропозиціями щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою.

Кожне звернення, яке надходить на адресу платформ, максимально швидко опрацьовується та дається зворотній зв’язок заявнику. Для цього визначені відповідальні особи з числа працівників територіальних органів ДПС.

Запрошуємо платників податків до спілкування за допомогою Комунікаційної податкової платформи!