Головна Економіка Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області: тренінг для платників податків

Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області: тренінг для платників податків

В Центрі обслуговування платників Сокальської державної податкової інспекції продовжують надавати роз’яснення та надавати практичну допомогу платникам податків щодо подання через Електронний кабінет платника (cabinet.tax.gov.ua) Заяви про внесення змін за ф.№ 5ДР з копіями документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних та чи можна отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків в електронному вигляді».

В електронному вигляді Заява про внесення змін за ф. № 5ДР подається через меню «ЕК для громадян»/«Облікова картка фізичної особи – платника податків (1ДР) /Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (5ДР)» приватної частини «Електронний кабінет», при цьому платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картку платника податків).

Для приєднання до Заяви про внесення змін за ф. № 5ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних, платнику необхідно використати закладку «Додатки» та обрати «Документ довільного формату» (формат файлу pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 2МБ).

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.