Головна Листи Сокальське лісове господарство “Галсільліс” тримає свій фронт

Сокальське лісове господарство “Галсільліс” тримає свій фронт

СОКАЛЬСЬКЕ ДЛГП «ГАЛСІЛЬЛІС» ТРИМАЄ СВІЙ ФРОНТ

Сьогодні мільйони людей щодня роблять свій внесок у перемогу. Адже нині як ніколи робота кожного підприєм­ства, як і кожної людини є важливою – всі працюють на перемогу. Вагомий внесок у загальну справу роблять й лісівники Сокальського ДЛГП «Галсільліс», які з перших днів повно­масштабної війни на Україні, згуртувавшись, допомагають ЗСУ.

Ми розуміємо, що завдяки нашим військовим, які ведуть запеклі бої з рашистами, аби повернути окуповану ворогом територію, тут на місцях ми можемо спокійно працювати і підіймати економіку країни. Відтак, зобов’язані допо­ма­гати українським захисникам. І це один з важливих на­прямків роботи лісівників не тільки нашого підприємства, але й усіх українців.

Протягом чотирьох місяця сокальські лісівники за власні кошти придбали, відремонтували та відправили автомобіль ГАЗ-53, мікроавтобус Mercedes, квадрокоптер (DJI Mavic 3), спальні мішки, питну воду, продуктові набори, шкарпет­ки, футболки та іменні посилки для Збройних сил України…

Однак, насамперед, велике значення має лісопродукція, яку сокальські лісівники відсилають військовим, яка слугує для будівництва фортифікаційних споруд.

З 24 лютого підприємство надало військовим частинам допомогу круглими лісоматеріалами в об’ємі 138,11 метрів кубічних, 22,5 пиломатеріалів обрізних, 57 м. куб. дров, 40 лавок.

У цей непростий час для України Сокальське ДЛГП «Галсільліс» працювало як відлагоджений механізм, бо кожен працівник усвідомлював свою відповідальність та старався сумлінно виконувати роботу. Одне з най­важли­віших завдань – дбати про збереження та відтворення лісу, який є нашим найбільшим природним багатством, що має важливе екологічне та економічне значення для держави.

У цьому році було проведено посадку лісових культур на площі 18,8 га, доповнено лісові культури недостаючими породами на 21,5 га, проведено догляд за лісовими культу­рами на 138 га, а також зроблені рубки догляду за молод­няками, зокрема, освітлення на площі 22,2 га та прочи­щення – 18,5 га.

За вісім місяців реалізовано лісопродукції на суму 19 740 тисяч гривень, в тому числі пиломатеріалів на суму 802 тисячі гривень. Підприємство за цей період сплатило до бюджетів різних рівнів 6609,5 тисяч гривень, з них ПДВ – 3175,1 тис. грн.

Робота в лісі передбачає не лише створення лісових масивів, а й повсякденну їх охорону, заготівлю деревини, її транспортування, переробку, виготовлення різних видів продукції. Нині лісівникам доводиться бути одночасно менеджерами, інженерами, екологами, але, найперше, – хранителями лісу.

Усі працівники ДЛГП «Галсільліс», а тут працює 47 осіб, віддані своїй справі, наполегливі та невтомні у праці. Вони заслуговують на глибоку повагу та вдячність! Серед них – багато старших людей, з яких варто брати приклад. Є і багато молодих спеціалістів, які своєю енергією та завзят­тям доводять відданість лісовій справі. Троє працівників – а це Роман Демків, Василь Черевко, Володимир Боднар­чук нині зі зброєю в руках боронять українську землю від російських загарбників.

Ліс – це не просто легені планети, це її душа. А вона, як відомо, надзвичайно вразлива. Мені приємно, що, нез­ва­жаючи на воєнний час, лісівники не втрачають своєї про­фесійності, злагодженості, патріотизму, високого рівня культури… Ми працюємо на своєму фронті, тим самим наближаючи країну до перемоги, бо свідомі того, що скромна праця лісівників створює добробут наступних поко­лінь. Тож попри все маємо примножувати ліс,
леліяти для того, щоб зберегти його для дітей та внуків.

Напередодні Дня працівника лісу дякую всім працівникам та ветеранам галузі за те, що вболівали і вболівають за лісову справу та бажаю міцного здоров’я, щастя, злагоди й добробуту в родинах, Божого благословення, а головне – швидкої перемоги України, щоб наші ліси росли та шуміли під мирним небом!

Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ,
директор Сокальського ДЛГП «Галсільліс»,
депутат Червоноградської районної ради.

 

На фото: керівник ДЛГП «Галсільліс» Микола Дем’янович та духовний наставник колективу – священник Василь Партика.