Головна Економіка Продовжити електронний цифровий підпис можна самостійно онлайн

Продовжити електронний цифровий підпис можна самостійно онлайн

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує:

Продовжити електронний цифровий підпис можна самостійно онлайн

Продовжити електронний цифровий підпис можна самостійно онлайн.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

– чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

– незмінні реєстраційні дані (П.І.Б., адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

– особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрметованим.

Користувачі, що мають чинні сертифікати, мають  змогу самостійно сформувати нові сертифікати відкритих ключів терміном дії на 2 роки.

Зробити це можна на сайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України у розділі «Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом» за посиланням: https://ca.tax.gov.ua

Нагадуємо, що у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Державної податкової служби України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг» здійснюється автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів всім користувачам за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.

Звертаємо Вашу увагу, що користувачі яким не потрібно автоматичне формування нових сертифікатів, можуть скасувати діючі сертифікати одним із способів, наведених за посиланням https://ca.tax.gov.ua/blokuvannya.