Головна Економіка Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» про застосування касових апаратів та програмних РРО...

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» про застосування касових апаратів та програмних РРО у Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

В Сокальській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області   начальник   ДПІ Олени Наумчук  провела  телефонну «гарячу лінію» для платників податків. Основні питання, які ставили додзвонювачі, стосувалися ключових змін, запроваджених Законом №3219-IX, зокрема щодо застосування РРО та/або ПРРО, а також відновлення із 1 жовтня фінансової відповідальності за порушення використання РРО/ПРРО.

Олена Наумчук наголосила платникам, що вони у своїй діяльності можуть використовувати будь-який представлений на ринку РРО чи програмний РРО залежно від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб. При цьому податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп’ютер, ноутбук або ґаджет.

Норми щодо обов’язкового використання РРО або ПРРО не стосуються платників єдиного податку першої групи та суб’єктів господарювання, які не здійснюють розрахункових операцій.