Головна Економіка Шахти виконали план

Шахти виконали план

«ВІДРОДЖЕННЯ» ВИКОНАЛА РІЧНИЙ ПЛАН…

27 листопада, виїжджаючи з четвертої виробничої зміни, колектив вуглевидобувної дільниці №4 шахти «Відродження» другим у ДП «Львіввугілля» відрапортував про дострокове виконання річного завдання. 186 тисяч тонн рядового вугілля нагора!

Цей рубіж гірники перейшли більш ніж на місяць раніше до завершення 2017 року, що говорить про їхнє прагнення до досягнення результатів роботи.

Начальник дільниці Віталій Смуляк та бригадир Михайло Козакевич вміло та оперативно керують виробничим процесом, завдяки тактиці виконувати щомісячні завдання. У середньому вуглевидобувники видавали зi земних надр 685 тонн твердого палива щодоби. Середньомісячна продуктивність праці робітника з видобутку вугілля становить 19,6 тонн на місяць, а гірника очисного забою – 165,0 тонн щомісяця.

Як повідомив начальник дільниці Віталій Смуляк, до кінця року вони планують видобути ще понад 12 тисяч тонн вугілля і всією дружною та впевненою у досягненні успіху командою, а це 179 робітників, завершити 2017 трудовий рік. Щирих слів подяки за свій посильний внесок у загальний вуглевидобуток шахти заслуговує кожен із працюючих на вугільному підприємстві.

Зі словами вітання до шахтарів звернулися директор шахти Павло Овчінніков, голови первинних профспілкових організацій Володимир Пащук і Олег Стовба.

Голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин щиро подякував трудовому колективу шахти за продуктивну працю та чітку організацію робіт колективів вуглевидобувної та прохідницької дільниць.

…І «ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА»

Гірники шахти першими серед прохідницьких колективів ДП «Львіввугілля» 8 листопада виконали річний план з проходження гірничих виробок в обсязі 1600 метрів. Норма виробітку виконана на 109,6 відсотка.

З початку року підготовкою гірничих виробок для подальшого видобутку вугілля займалися дві дільниці – №1, яку очолює Микола Лінинський (бригадир Володимир Повзун) і №2 під керівництвом Володимира Приходька (бригадир Віктор Васьків). Основним завданням гірників на 2017 рік, з яким вони успішно впорались, була своєчасна та якісна підготовка очисних забоїв.

Дві бригади прохідницьких дільниць з початку року готували 116 та 114 лави. У середньому за добу вони проходили понад 8 метрів гірничих виробок. Підготовчі роботи велися на Північному крилі шахти зі застосуванням аркового кріплення. Бригади експлуатують комбайн 1ГПКС.

До речі, торік прохідники «Великомостівської» впорались із виробничим завданням 3 листопада та відрапортували щодо проходження аналогічних метрів гірничих виробок. Цьогоріч гірники планують пройти понад план 240 метрів. Одне слово, до кінця поточного року прохідники – «великомостівці» будуть працювати на перспективу та зміцнювати вже завойовані позиції.

Лариса ГУМЕНЮК.