Головна Економіка Сокальська районна рада підтримала шахтарів Львіввугілля

Сокальська районна рада підтримала шахтарів Львіввугілля

ПРАЦЮЮТЬ ШАХТАРІ – РОЗВИВАЄТЬСЯ ПРИБУЗЬКИЙ КРАЙ

17 травня відбулась XXXIX позачергова сесія Сокальської районної ради. Головуючий на ній, заступник голови районної ради Василь Бойко, зазначив, що на порядку денному прийняття звернення до керівництва держави, області щодо напруженої ситуації у шахтарських колективах Державного підприємства «Львiввугiлля».

Позачергова сесія скликана за ініціативи голови районної ради у відповідь на звернення шахтарських профспілкових організації та керівництва ДП «Львіввугілля» щодо невиплати заробітної плати шахтарям Львівського вугільного басейну.

На сесію прибули помічник технічного директора ДП «Львіввугілля», голова ППО апарату управління держпідприємства Володимир Андрусів, голови первинних профспілкових організацій шахт «Червоноградська», «Межирічанська» та «Відродження» – Павло Євтушок, Андрій Паска, Володимир Пащук, голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червоноград та його заступник – Віталій Оніжук і Віктор Оренчук.

Депутати розпочали сесію з виконання Славня, затвердили редакційну (Олег Солодяк, Євгенія Плетінка, Богдан Петрашкевич) та лічильну (Василь Сорочук, Володимир Пограничний, Роман Монастирський) комісії й порядок денний. За пропозицією Романа Монастирського включили ще питання «різне».

Під час обговорення звернення щодо підтримки шахтарів, присутні заслухали представників шахтарських колективів. Зокрема, Володимир Андрусів від імені керівництва ДП «Львіввугілля», розповів, що станом на 17 травня гірникам виплатили тільки 73% зарплати за березень. Тому це питання дуже гостро стоїть в гірничих колективах. Ці слова підтвердили і представники профспілкових організацій Павло Євтушок й Віталій Оніжук та попросили, щоб районні депутати підтримали вимоги шахтарів.

З цього приводу висловилися і депутати Олег Солодяк, Андрій Сенюк, Олег Криштоф, Микола Поліщук. Вони були одностайні, що звернення Сокальської районної ради щодо напруженої ситуації у шахтарських колективах Державного підприємства «Львiввугiлля» необхідно підтримати.

В результаті обговорення 26 голосів – «за» і звернення прийнято.

У «різному» депутат Роман Монастирський поцікавився, коли буде заслухано звіт директора КП «Сокальська районна друкарня», враховуючи складну фінансову ситуацію на підприємстві. Як повідомив Василь Бойко, згідно з планом роботи районної ради, керівник комунального підприємства звітуватимe в другому кварталі 2019 року.

Василь СОРОЧУК.
Фото автора та Марії Громик.