Головна Економіка Сокальщина: деклараційна кампанія-2018 триває

Сокальщина: деклараційна кампанія-2018 триває

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва повідомила, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2017 році. Зокрема зазначила, що протягом січня-березня поточного року мешканці Сокальського району подали 139 декларацій, задекларувавши при цьому 7 861,7 тис. грн. доходу.

Процес декларування доходів передбачає не лише сплату податків, але й обов’язки держави щодо повернення частини коштів у разі використання платниками податків права на податковий кредит (податкову знижку).

Для цього платник податку має подати річну декларацію з метою зменшення свого загального річного оподатковуваного доходу на суму деяких витрат.

До складу податкової знижки включаються фактично понесені витрати протягом 2017 року (підтверджені документами), зокрема: сплачені кошти за навчання, страхові платежі за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення, здійснення витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій, на оплату державних послуг, пов`язаних з усиновленням дитини, повернення  фінансовим установам процентів за іпотечний кредит тощо.

З початку поточного року цим правом скористалися  49 громадян, де сума ПДФО до повернення  на розрахункові рахунки платників становить 58,8 тис. гривень.

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ звертає увагу громадян, що подати декларацію можна з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 год., у п`ятницю з 9.00 до 16.45 год., у суботу з 9.00 до 13.00 год. у Центрі обслуговування платників (м.Сокаль, вул.Шетицького,40), а також одержати консультацію з питань подання декларацій або практичну допомогу у їх заповненні можна зателефонувавши за номерами телефонів (03257) 7-26-08,     7-21-51.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області